ANGELŲ KOLEKCIJA 

Išvertus graikų kalbos, angelas yra „žinios nešėjas“. Ši dvasinė būtybė turi savo misiją, tikslą – nešti daugiau gėrio, harmonijos. Todėl manau, kad angelas – labai tinkamas kūrinys namams.

Stilizuoti geros žinios nešėjai, simboliai – todėl figūrėlės neturi veidų su individualiais bruožais – tačiau kaip skaidrūs kūriniai švyti saulės šviesoje! Tik iš stiklo įmanoma angelui išgauti tiek šviesos, nežemiškumo  ir padaryti jį tokį, kad taip ir norėtųsi paliesti, pasisemti to lengvumo!

Angelus tenka gaminti ypatingoms šventėms – kaip dovaną vestuvių, krikštynų, Pirmosios komunijos, sukakčių ar kokiai kitai svarbiai progai.

Poromis vieną prie kito prigludusius angelus itin mėgsta ieškantys prasmingos dovanos vestuvėms: dvi sparnuotos figūrėlės tarsi atkartoja viena kitos judesį – ir nors abi siekia dangaus – nėra tapačios. Poroje svarbus santykis – ir tai tampa – dovanos esme.

Angelus kuriu pagal Jūsų pageidaujamą spalvą: baltą, raudoną, mėlyną žydrą, violetinę, juodą su skaidriu stiklu, oranžinę, geltoną, žalią, visai skaidrią ar gintaro spalvos (rusvą).

Elona Jagelavičienė  

+370-637-63730

  • Facebook Social Icon

© 2018 sukurta ELONAGLASS

Svetainės tekstą, atvaizdus ir kitą informaciją saugo autorių teisės ir kiti intelektinės nuosavybės įstatymai.